Jump to content
Ogłoszenie - Pracownik Magazynu
Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.
Odkryj swoje możliwości dołączając do naszego zespołu jako:
Pracownik Magazynu
MIEJSCE PRACY: Gliwice
ZAKRES ZADAŃ
  • Przemieszczanie towarów w magazynie wysokiego składowania
  • Kompletacja towarów do wysyłki
  • Prace rozładunkowe / załadunkowe
  • Obsługa urządzeń magazynowych

NASZE OCZEKIWANIA
  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane UDT)
  • umiejetność obsługi urządzeń biurowych w zakresie podstawowym
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY
  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy, praca w systemie 2-zmianowym (pon.- pt.)
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m. in. dofinansowanie do wypoczynku, karta multisport), ubezpieczenia grupowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, praca w przyjaznym zespole pracowników

Kandydatów prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzania danych osobowych (wzór dostępny TUTAJ).

Pełna treść informacji, które należy podać w przypadku gromadzenia danych osobowych od osoby, której dane dotyczą (Art. 13 RODO) dostępna jest TUTAJ.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Contact

+48 32 40 12 200
Business hours:

Monday - Thursday: 7:00 - 17:00

Friday: 7:00 - 16:00