Hoppa till innehållet

FUCHS LUBRICANTS Nordics

Nordisk Ledningsgrupp

Jonas Palm

Managing Director
jonas.palm@fuchs.com

Per Norgren

Sr. Director Supply Chain
per.norgren@fuchs.com

Jan Häger

Director IT
jan.haeger@fuchs.com

Diana Rodriguez

Executive Assistant
diana.rodriguez@fuchs.com

Charlotta Ericsson

Sr. Director Finance & Control
charlotta.ericsson@fuchs.com

Fredrik Cederberg

Sr. Director Sales Auto
fredrik.cederberg@fuchs.com

Daniel Södergren

Director Customer Service
daniel.soedergren@fuchs.com

Sara Eklund Cravo

Director Human Resources
sara.eklund@fuchs.com

David Lindquist

Sr. Director Sales Industry
david.lindquist@fuchs.com

Maria Eklund

Sr. Director R&D
maria.eklund@fuchs.com

Kontaktpersoner

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs.com

Helena Keller

Director Sales Auto Sweden
helena.keller@fuchs.com

Ulrika Altsten

Plant Director
ulrika.altsten@fuchs.com

Nicklas Gustafsson

Director Sales Industry Sweden
nicklas.gustafsson@fuchs.com

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs.com

Huvudkontor

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Swedenborgsgatan 20B
118 27 Stockholm

Växel: 08-128 25 000

Blandningsanläggning & Laboratorie

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn 

Kundservice

Har du några frågor om smörjmedel, behöver hjälp eller vill göra en beställning är du vamt välkommen att kontakta kundservice.

Välkommen att kontakta oss på telefon 0775-59 59 59 eller e-post fse-order@fuchs.com

Kontakta våra säljare.

Kundservice

0775-59 59 59
Öppettider:

Mån-Fre: 08:00 - 16:00