Nazaj na vsebino

Prodajni predstavnik - Štajerska in Prekmurje

V svoje vrste vabimo tehničnega svetovalca in organizatorja prodaje na terenu; program olja in maziva za industrijo.

Opis delovnega mesta:

  • Pospeševanje prodaje maziv na terenu za področje Štajerske in Prekmurja
  • Ohranjanje in razširitev baze strank ter graditev in vzdrževanje odnosov s kupci.
  • Nudenje tehnične pomoči strankam.
  • Priprava predlogov za ponudbe.
  • Vodenje uspešnih pogajanj s strankami.
  • Napoved prodaje ter spremljanje zalog.
  • Določanje prodajnih pogojev oz. zagotovitev ustreznih cen v skladu s smernicami nadrejenih in strategijo podjetja.

Pričakujemo:

  • Najmanj VI. stopnja izobrazbe tehnične smeri / zaželena so znanja oz. izkušnje na področju strojništva (poznavanje maziv je prednost)
  • 5-7 let delovnih izkušenj na vsebinsko primerljivem delovnem mestu.
  • Izkušnje pri prodaji zahtevnih izdelkov, kjer je potrebno predstaviti tehnične rešitve in svetovati kupcem.
  • Spretnost projektnega vodenja ter strateško razmišljanje o poslovanju / podjetniški duh.
  • Odlične predstavitvene in komunikacijske sposobnosti ter smisel za timsko delo.
  • Samoiniciativnost in sposobnost samostojnega dela.
  • Dobra pisna in ustna komunikacija v angleškem jeziku.
  • Dobro poznavanje dela z računalnikom (MS Office).
  • Vozniški izpit B-kategorije.
  • Pripravljenost delati izključno na terenu.

Ponujamo:

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
  • Redno plačilo in urejene delovne razmere.
  • Stimulativno nagrajevanje uspešne prodaje.
  • Izobraževanja ter številne priložnosti za učenje in razvoj.
  • Dinamično delo v uspešni globalni družbi.

Če ne želite izpustiti te priložnosti, pošljite vašo prijavo z življenjepisom na: martina.fink@fuchs.si

Kontakt

martina.fink@fuchs.si

Kontakt:
Elektronski naslov:info@fuchs.si
Telefon:+386 7 499 10 30