Peršokti į turinį

Sveiki atvykę į FUCHS SCHMIERSTOFFE! Vertiname, kad lankotės mūsų svetainėje, ir dėkojame už susidomėjimą mūsų įmone bei produktais. Mums labai svarbu jūsų privatumo apsauga, kai naudojatės mūsų svetaine. Todėl prašome perskaityti toliau pateiktą informaciją.

Anoniminiai duomenys
Paprastai jūs galite aplankyti FUCHS SCHMIERSTOFFE svetainę, neatskleisdami, kas esate. Vienintelė mums perduota informacija bus jūsų interneto paslaugos teikėjo pavadinimas, svetainė, iš kurios lankotės pas mus, ir puslapiai, kuriuos aplankėte svetainėje. Šie duomenys bus vertinami tik statistiniais tikslais. Jūs, kaip atskiras vartotojas, liksite anonimiškas.

Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas
Mūsų interneto puslapiai yra skirti tik pateikti informaciją klientams, todėl jie neranka jokių asmens duomenų.

Duomenų eksportas ir apdorojimas į šalis, kurios nėra Europos ekonominės erdvės narės
Kadangi mūsų svetainė nerenka jokių asmens duomenų, jokie duomenys nėra eksportuojami į šalis, kurios nėra Europos ekonominės erdvės narės.

Asmens duomenų naudojimas ir platinimas
Kadangi neprašome jokių asmens duomenų, kad galėtumėte prieiti prie informacijos mūsų puslapiuose, asmens duomenys nėra nei apdorojami, nei platinami.

Išorinės nuorodos
Kad galėtumėte optimaliai pasinaudoti mūsų puslapiuose pateikta informacija, juose yra išorinių nuorodų, nukreipiančių į trečiųjų šalių svetaines. Atkreipkite dėmesį, kad tokios nuorodos yra išorinės, išskyrus atvejus, kai nurodoma kitaip. FUCHS SCHMIERSTOFFE nėra atsakinga nei už kitų tiekėjų pateiktą turinį, nei už puslapių dizainą. Dėl šios priežasties akivaizdu, kad visa šioje deklaracijoje pateikta atsakomybė duomenų privatumo apsaugos atžvilgiu netaikoma tokioms nuorodoms.

Kita informacija ir kontaktai
Jei turite daugiau klausimų, susijusių su FUCHS SCHMIERSTOFFE duomenų privatumo apsauga, susisiekite su Michael Rulf, mūsų įmonės duomenų apsaugos atstovu.

 

© Autorių teisė. 2004 m. FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH.

 

FUCHS LUBRICANTS LITHUANIA, UAB
Direktorius Vidas Gečys
Savanorių pr. 176C
LT-03154 Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 698 70383
El. paštas: lietuva@fuchs-oil.com

 

Leidimas naudoti, kopijuoti ir platinti FUCHS SCHMIERSTOFFE paskelbtą dokumentaciją šiame pasaulinio žiniatinklio serveryje suteikiamas su sąlyga, kad kiekvienoje kopijoje yra šis autorių teisių pranešimas ir kad nė viena dokumento dalis nėra naudojama komerciniais tikslais ir gali būti taikoma tik informacijos naudojimui organizacijos viduje.

Visa informacija, paskelbta šiame pasauliniame žiniatinklio serveryje, pateikiama tokia, kokia yra, be jokio pareiškimo arba garantijos, nesvarbu, ar aiškiai išreikštos, ar numanomos, įskaitant numanomas garantijas dėl tinkamumo prekybai, tinkamumo tam tikram tikslui arba nepažeidimo, bet tuo neapsiribojant. Bet kokia FUCHS SCHMIERSTOFFE dokumentacija gali turėti techninių netikslumų ar spausdinimo klaidų. FUCHS SCHMIERSTOFFE gali kartais atlikti šiame dokumente esančios informacijos pakeitimą arba papildymą. FUCHS SCHMIERSTOFFE

 

 

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States