Peršokti į turinį

Oficialu – mūsų alyvos yra išskirtinės

  • FUCHS turi didelę bendradarbiavimo patirtį su automobilių/įrengimų gamintojais, kurie į savo pagamintą produkciją pirminiam užpilimui naudoja FUCHS alyvą.
  • Pirmaujantis komercinių transporto priemonių gamintojas pasirinko mus savo pagrindiniu tiekėju.
  • 2014 m. FUCHS gavo „Volkswagen Group“ apdovanojimą. Jį grupė teikia kasmet, taip pagerbdama geriausius tiekėjus, jis įrodo mūsų puikų bendradarbiavimą su savo klientais.
  • 2015 m. FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH taip pat buvo pagerbta dėl savo išskirtinių paslaugų ir „RWE Group Purchasing“ pavadinta „strateginiu partneriu“.

Sertifikuotas tvarumas

FUCHS gali pasigirti plačiausiu bioalyvų asortimentu pasaulyje – nuo elementariausių grandinių alyvų iki didelio našumo variklio alyvos. Dauguma mūsų biologiškai skaidžių produktų turi Europos aplinkosaugos ženklą („Euro-Marguerite“). Sočiųjų esterių pagrindu mūsų PLANTO asortimentas buvo papildytas nauja biologiškai skaidžių hidraulinių ir pavarų alyvų serija. Joje daugiau negu 50 % sudaro atsinaujinančios žaliavos, o atitinkamai produktai atskleidė jos našumą atliekant bandymus lauko sąlygomis.

Be to, FUCHS atlieka svarbų vaidmenį Europos standartizacijos procese, skirtame biologinėms alyvoms. Be kita ko, jis apima darbą su terminologija bei biologinio pagrindo turinio, tvarumo kriterijų, ekologinio audito ir sertifikavimo nustatymą. FUCHS darbuotojas vadovauja Europos komiteto darbo grupei, kuri rengia bendruosius biologinių alyvų standartus.

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States