Peršokti į turinį

LUBRICANTS.TECHNOLOGY.PEOPLE.

ALYVOS.TECHNOLOGIJA.ŽMONĖS.

Šios trys dalys sudaro verslo modelio pagrindą ir padeda vykdyti kasdienę veiklą visame pasaulyje.

ALYVOS.

100 % dėmesys

FUCHS 100 % dėmesio skiria alyvoms ir susijusiems specialiesiems produktams – ir tai daro jau daugiau negu 80 metų. Įmonės gali pasiūlyti daugiau negu 10 000 produktų, todėl jos klientai turi platų alyvų asortimentą, atitinkantį griežtus nacionalinius ir tarptautinius standartus. Produktų portfelis skirstomas į pagrindines kategorijas; automobilių ir pramoninės alyvos, metalo apdirbimo skysčiai ir specialiosios paskirties alyvos. Portfelį papildo įvairiapusis techninių ir su procesais susijusių paslaugų asortimentas.

TECHNOLOGIJA.

Holistiniai sprendimai

Pažangios technologijos, apibrėžti procesai ir holistiniai alyvų sprendimai yra pagrindiniai FUCHS sėkmės veiksniai. Mūsų pasaulinis ekspertų tinklas atitinka klientų reikalavimus pasauliniu mastu. Maždaug vienas iš dešimties darbuotojų dirba mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros srityje. Įmonė šiuo metu vykdo daugiau negu 600 mokslinių tyrimų ir plėtros projektų, kurių tikslas yra teikti optimalius sprendimus mūsų klientams. Tai mums sudaro sąlygas konsoliduoti technologinį vadovavimą svarbiuose verslo segmentuose. Tai yra ne tik našumo ir veiksmingumo arba saugumo ir patikimumo, bet ir alyvos tvarumo klausimas – nuo gamybos iki šalinimo.

ŽMONĖS.

Asmeninis įsipareigojimas

Turėdami maždaug 5 000 itin kvalifikuotų ir specializuotų darbuotojų visame pasaulyje, esame atsidavę tikslui – patenkinti klientų pageidavimus. Pasaulinė FUCHS komanda laiko save gerai suderintu padaliniu, kurio aukštas asmeninių įsipareigojimų lygis metų metus palaiko FUCHS sėkmę. Intensyvus dialogas su klientais ir verslo partneriais, taip pat pasitikėjimas tarpusavio sąveika leidžia mums visada rasti optimalų, pritaikytą alyvos sprendimą, atitinkantį individualius poreikius.

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States