Liigu sisule

Tere tulemast FUCHS SCHMIERSTOFFE lehele! Aitäh, et oled huvitatud meie veebilehe külastamisest ning meie ettevõttest ja toodetest. Meile on oluline kaitsta sinu andmeid, kui külastad meie veebilehte. Seetõttu loe palun järgnevat teavet.

Anonüümsed andmed
Reeglina saab FUCHS SCHMIERSTOFFE veebilehte külastada, ilma et peaks oma isiku avaldama. Ainuke teave, mille me saame, on sinu internetiteenuse pakkuja nimi, veebileht, millel läbi meid külastatakse, ja veebilehed, mida meie kodulehel vaadatakse. Neid andmeid analüüsitakse ainult statistilistel eesmärkidel. Sina individuaalse kasutajana jääd anonüümseks.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine
Meie internetilehed on mõeldud ainult klientidele teabe pakkumiseks, seega ei kogu me mingeid isikuandmeid.

Andmete eksportimine ja töötlemine Euroopa Majanduspiirkonna väliste riikide jaoks
Kuna meie veebileht ei kogu mingeid isikuandmeid, ei ekspordita mingeid andmeid Euroopa Majanduspiirkonna välistesse riikidesse.

Isikuandmete kasutamine ja ringlus
Kuna me ei nõua oma veebilehtedel olevale teabele ligipääsemiseks mingeid isikuandmeid, ei toimu isikuandmete töötlemist ega ringlusesse laskmist.

Välislingid
Selleks et meie veebilehtedel pakutavat teavet saaks kõige paremini kasutada, sisaldavad need linke, mis viitavad kolmandatele osapooltele. Pane tähele, et kui pole teisiti märgitud, on need välislingid. FUCHS SCHMIERSTOFFE ei vastuta teiste pakkujate lehtede sisu ega kujunduse eest. Seega ei kehti selle andmekaitse deklaratsiooni kohustused nende linkide puhul.

Lisateave ja kontaktid
Kui sul on FUCHS SCHMIERSTOFFE andmekaitse kohta veel küsimusi, võta palun ühendust Michael Rulfiga, meie ettevõtte andmekaitse esindajaga.

 

© Autoriõigus 2004 FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH.

 

FUCHS LUBRICANTS ESTONIA OÜ
Juhatuse liige Vidas Gečys
A. H. Tammsaare tee 47,
11316 Tallinn, Eesti

Tel: +370 698 70383
E-post: eesti@fuchs-oil.com

 

FUCHS SCHMIERSTOFFE poolt selles internetiserveris avaldatud dokumentide kasutamise, kopeerimise ja levitamise luba on antud tingimusel, et igal koopial on terviklikult autoriõiguse märge ja ühtegi dokumentide osa ei kasutata kaubanduslikel eesmärkidel, vaid ainult organisatsioonisisestel teavituseesmärkidel.

Kõik selles internetiserveris avaldatud teave on esitatud „nagu on“, ilma mis tahes otseste või kaudsete garantiide ja muude tingimusteta, kaasa arvatud turustatavuse, konkreetse eesmärgiga sobivuse ja intellektuaalomandi mitterikkumise otseste garantiideta. FUCHS SCHMIERSTOFFE dokumendid võivad sisaldada tehnilisi ebatäpsusi või kirjavigu. FUCHS SCHMIERSTOFFE võib aeg-ajalt siin toodud teavet muuta või täiendada. FUCHS SCHMIERSTOFFE

 

 

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht