Peršokti į turinį

Asmeninės perspektyvos

Sėkminga įmonė turi sugebėti pasikliauti gerai apmokytais darbuotojais ir puikia valdymo komanda. Pasitelkdami tikslingą ir asmeninę pažangą, mes kuriame nuolatinio darbuotojų tobulėjimo pagrindą ir užtikriname, kad būsimos laisvos darbo vietos būtų tinkamai užpildytos. Kai tik įmanoma, pareigas mūsų kompanijoje užima kompetentingi ir patyrę žmonės. FUCHS atsakomybės prisiėmimo lemianti sąlyga yra darbuotojo verslo veiklos įvaldymas, veiksmingumas, orientavimasis į klientą ir darbuotoją.

FUCHS akademija

Siekdami patenkinti nuolat kintančios aplinkos poreikius, mes suteikiame savo darbuotojams reikiamą pagalbą bei tikslingai laviname jų įgūdžius ir gebėjimus. „FUCHS“ AKADEMIJA veikia kaip pasaulinė mokymų institucija. Čia organizuojame techninius mokymo kursus ir padedame savo pardavimo specialistams nuolat tobulindami jų techninę kompetenciją pasitelkdami įvairius mokymo pasiūlymus. „FUCHS“ AKADEMIJOS siūlomus sudėtingus kursus individualiai papildo įvairūs mūsų vietos padalinių pasiūlymai.

Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

Galimybė suderinti šeimą ir karjerą yra pagrindinis veiksnys, užtikrinantis mūsų darbuotojų atsidavimą ir veiklos rezultatus. Todėl manome, kad svarbu palaikyti juos, kai susiduriama su įvairiais iššūkiais skirtinguose gyvenimo etapuose – nuo vaiko priežiūros iki vyresnio amžiaus šeimos narių priežiūros.

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States