Peršokti į turinį

Inovacijų ir technologijų lyderiai alyvos gamybos srityje

Aukštas novatoriškos energijos lygis yra FUCHS verslo modelio pagrindinė varomoji jėga. FUCHS pasižymi aukšto lygio inovacijomis ir aukštu specializacijos lygiu. Tikslas yra nuolat tobulinti alyvos potencialą, tai yra didinti efektyvumą, pratęsti produkto gyvavimo ciklą, kurti daugiafunkces alyvas ir naujoviškus gaminius, kad jie atitiktų naujus techninius ir reguliavimo reikalavimus bei pagerintų energijos gavimą, procesą ir ekonomiškumą. Tuo pačiu metu esame įsipareigoję siekti tvarių tikslų ir kurti alyvos sprendimus, kurie prisidėtų prie aplinkos ir išteklių išsaugojimo.

Todėl „FUCHS Group“ didelis dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams ir technologinei plėtrai. Šiuo metu įmonė vykdo daugiau nei 600 mokslinių tyrimų ir plėtros projektų, kurių tikslas – įvertinti naujų technologijų, pavyzdžiui, nanotechnologijų arba mažiausio kiekio sutepimo, potencialą. Šiuose projektuose dalyvauja apie 400 inžinierių ir mokslininkų 25 laboratorijose visame pasaulyje. Maždaug 10 % laboratorijų darbuotojų dirba mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, o FUCHS nuolat investuoja į tolesnę savo techninių ir personalo pajėgumų plėtrą. Manheimo centrinėje būstinėje įsteigtas itin modernus technologijų centras koordinuoja tarptautinį ekspertų tinklą, sujungia žinias ir palaiko žinių perdavimą pagal pasaulinius reikalavimus.

Moksliniai tyrimai ir plėtra, pritaikyta mūsų klientams

Fuchs siekdama optimaliai pritaikyti alyvas įrenginiams ir su jais susijusiais procesų reikalavimais, orientuojasi į produktų kurimą tiesiogiai ir bendradarbiauja su klientais. Be to, FUCHS labai svarbu pagrindiniai moksliniai tyrimai, todėl ji yra įsipareigojusi tarpdisciplininiams mokslinių tyrimų projektams ir palaiko partnerystės santykius su universitetais, akademinėmis įstaigomis, biotechnologijų bendrovėmis ir klientais, pavyzdžiui, pirminės įrangos gamintojais. FUCHS pasižymi plačiomis laboratorinėmis ir simuliacijos įrenginių galimybėmis. Sukūrus produktą, jam atliekama intensyvi tyrimų serija. Visos alyvos, naudojamos medicinos inžinerijos sektoriuje, yra išbandomos dėl citotoksiškumo bei galimos žalos ląstelėms ir audiniams. FUCHS yra vienas iš keleto alyvos gamintojų, kurie atlieka tokio pobūdžio bandymus. 

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States