Peršokti į turinį

Pagrindinės technologijos

Pirmaujanti XTL technologija naujos kartos automobilių alyvos gamybai, kuri užtikrina didelę pažangą mažinant vartojimą. Produktai, kurių pagrindą sudaro naujai sukurta XTL technologija, užtikrina geresnę šaltojo paleidimo eigą bei mažesnį tiek degalų, tiek alyvos suvartojimą, tačiau tuo pačiu suteikia puikią apsaugą nuo senėjimo, užtikrina stabilumą ir patikimumą. XTL yra naujos formulės technologija su optimizuotomis takumo savybėmis ir išskirtiniu klampumo ir temperatūros santykiu. FUCHS yra šios srities naujovių varomoji jėga.

2012 m. pradžioje, naudojant savo CPX technologiją, FUCHS pradėjo apsaugos nuo korozijos etapą. Revoliucinės technologijos apsauginės plėvelės nuo korozijos išsaugojimo srityje. CPX padidina apsaugą nuo korozijos ir optimizuoja gamybos procesą, naudojant gelio tipo plėvelę.

 

Naudodama ECOCOOL PHH AL, FUCHS sukūrė universalią aušinimo alyvą, skirtą taikyti kosmonautikos srityje, kuri yra tinkama visų rūšių medžiagų grupėms, jos sudėtyje nėra boro ir biocidų bei ji atitinka REACH ir TSCA reikalavimus. Be standartinių rinkoje esančių variklių medžiagų (titano, nikelio ir aliuminio lydinių), bandymus turėjo praeiti ir senesnės rūšies didelio stiprumo plienai, kuriuos naudoti patvirtino „Lufthansa Technik“.

TITAN GT1 0W20 yra novatoriška mažo klampumo variklio alyva, kurios sudėtyje nėra cinko ir kuri rinkai pristatyta 90-aisiais kaip pirmoji didelio našumo variklio alyva be cinko. Ja buvo siekiama įrodyti, kad įmanoma technologinė platforma, kurioje suderinama revoliucinė priedų technologija be cinko ir tuo metu itin mažo klampumo lygis, galinti patenkinti griežčiausius variklio bandymo režimų reikalavimus. Jos sudėtyje buvo 50 % atsinaujinančių žaliavų tuo metu, kai tvarumas tikrai nebuvo pramonės varomoji jėga – tai variklio alyva, pralenkusi savo laiką.   

Naujai sukurtas ir itin tvarus produktas – „RENOLIN Xtreme Temp 46“. Dėl savo specialios sudėties jis pasižymi 3–6 % degalų taupymo potencialu ir yra skirtas mobiliosioms hidraulinėms sistemoms.

RENOLIN ZAF B HT asortimento produktai pasižymi dideliu atsparumu terminiam ir oksidaciniam poveikiui bei puikiu dėvėjimusi. Kartu su atrinktais mineralinės alyvos pagrindo tirpiklio rafinatais, novatoriška technologija be cinko ir be priedų su pelenais, užtikrina puikias hidraulinės ir pavarų alyvos savybes.

Pristatydama ANTICORIT CPX asortimentą, FUCHS sukūrė naują formulės kategoriją, skirtą ilgalaikei apsaugai nuo korozijos (10 metų). Ši nauja vaško sistema užtikrina kontroliuojamą nuotėkio slopinimą esant tiek aukštesnei temperatūrai, tiek įprastai aplinkos temperatūrai, nepakenkiant prasiskverbimui į spragas ir junges. Ją taip pat paprasta šalinti. Atskiri parametrai, pavyzdžiui, džiuvimo laikas, nutekėjimo tendencija, apsaugos nuo korozijos laikotarpis ir plėvelės lankstumas, gali būti priderinti pagal klientų reikalavimus. CPX technologija yra itin universali ir tinkama daugybei įvairių taikymo sričių – tiek ertmių apsaugai, tiek ilgalaikiam sandėliavimui arba apsaugai gabenant.

Produktu GLEITMO SFL 9025 FUCHS sėkmingai sukūrė sausą dangą, kurios sudėtyje yra kietosios alyvos ir kuri naudojama automobilių pramonėje transmisijos dalims. Ši danga padeda suvaldyti kontroliuojamą įsiskverbimo procesą, kuris vyksta per pirmas kelias pavarų dėžės eksploatavimo valandas bei reikšmingai pailgina tarnavimo laiką.

Naujas produktas RENOLIN GEAR VCI yra didelio našumo pramoninė pavarų alyva, kurioje suderinamos didelio našumo pavarų alyvos savybės ir patikima apsauga nuo korozijos. Dėl garų fazės apsaugos nuo korozijos produktas užtikrina patikimą ilgalaikę apsaugą ir yra naudojamas transmisijoms, kurios patiria ilgas prastovas arba yra ilgą laiką saugomos.

WISURA FSP 5002 yra didelio našumo pjovimo ir metalo formavimo alyva, kurios sudėtyje nėra chloro junginių, todėl ji yra visiškai novatoriškas produktas savo srityje.

Pristatant rinkai aušinimo alyvą ECOCOOL GLOBAL 10, mums pavyko patenkinti įvairius reikalavimus ir išleidimo specifikacijas kosmonautikos pramonėje. Produktas, specialiai sukurtas apdirbti aliuminio ir titano lydinius, atitinka teisės aktus 19 pirmaujančių kosmonautikos šalių. Jame nėra DEA, TEA, DCHA, chloro, formaldehido, silikono ir boro bei jis itin atsparus mikrobiologinei taršai. Be to, jis gali pasižymėti puikiu kietojo vandens stabilumu, lengvai suformuoja putas, taip pat yra skirtas naudoti su labai minkštu vandeniu. Aušinimo alyva išlaikė įvairiapusius laboratorinius tyrimus, atitinkančius pirmaujančių kosmonautikos bendrovių apdirbimo protokolus, ir atitinka didelius tarptautinių klientų įvairiose srityse lūkesčius.

Vidas Gečys
Tel.:+370 698 70383
Managing Director
Sales Director of the Baltic States