Atgriezties pie satura

Laipni lūdzam FUCHS SCHMIERSTOFFE! Mēs augsti vērtējam to, ka apmeklējāt mūsu mājaslapu, un pateicamies par izrādīto interesi par mūsu kompāniju un mūsu produktiem. Jūsu privātuma aizsardzība mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā mums ir ļoti svarīga. Tādēļ, lūdzu, izlasiet šo informāciju:

Anonīmi dati
Vispārējā gadījumā jūs FUCHS SCHMIERSTOFFE tīmekļa vietni apmeklējat anonīmi. Vienīgā komunikācijas informācija ir jūsu interneta provaidera nosaukums, tīmekļa vietne, no kuras ienācāt mūsu vietnē un mūsu tīmekļa vietnē aplūkotās sadaļas. Šie dati tiks novērtēti tikai statistikas nolūkos. Jūs kā individuāls lietotājs paliksiet anonīms.

Personīgās informācijas vākšana un apstrāde
Mūsu tīmekļa vietņu vienīgais mērķis ir klientiem sniegt informāciju, tādēļ mēs neievācam jebkādus personas datus.

Datu eksportēšana un apstrāde valstīs, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomiskās Zonas
Tādēļ, ka mūsu tīmekļa vietne neievāc jebkādu personīgo informāciju, dati netiek eksportēti ārpus Eiropas Ekonomiskās Zonas.

Personīgās informācijas izmantošana un aprite
Piekļuvei mūsu tīmekļa lapu informācijai mēs nepieprasām jebkādu personīgo informāciju, tādēļ nekāda personas datu apstrāde vai aprite nenotiek.

Ārējās saites
Lai optimizētu mūsu tīmekļa vietnēs sniegto informāciju, tā satur saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā to, ka, ja nav citādi norādīts, šīs saites ir ārējas. FUCHS SCHMIERSTOFFE neatbild par citu īpašnieku tīmekļa vietņu saturu vai izskatu. Tādēļ uz šādām saitēm skaidri neattiecas visa šajā deklarācijā sniegtā atbildība.

Plašāka informācija un kontakti
Ja jums rodas jautājumi attiecībā uz "FUCHS SCHMIERSTOFFE datu privātuma aizsardzību", lūdzu, sazinieties ar Mihaelu Rulfu, mūsu kompānijas datu aizsardzības pārstāvi.

 

© Autortiesības 2004 FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH.

 

FUCHS LUBRICANTS LATVIA SIA
Valdes loceklis Vidas Gečys
Mežkalna 5, Riga, LV–1058, Latvia

Tālrunis: +370 698 70383
E-pasts: latvija@fuchs.com

 

Kompānijas FUCHS SCHMIERSTOFFE šajā tīmekļa serverī publicētās informācijas lietošana, kopēšana un izplatīšana ir atļauta ar nosacījumu, ka katrā kopijā pilnībā tiek saglabāts autortiesību paziņojums, ka kopija vai tās daļa netiks lietota komerciālos nolūkos, kā arī tās lietošana aprobežosies ar lietošanu organizācijas ietvaros informatīviem mērķiem.

Šajā tīmekļa serverī sniegtā informācija ir publicēta tāda, kāda tā ir publicēšanas brīdī, nenodrošinot jebkāda veida tiešu vai netiešu garantiju, ieskaitot, taču neaprobežojoties ar uzskaitījumu, saistītās garantijas attiecībā uz derīgumu tirdzniecībai, piemērotību konkrētam mērķim vai tiesību aizskārumu. Jebkura FUCHS SCHMIERSTOFFE dokumentācija var saturēt tehniskas neprecizitātes vai drukas kļūdas. FUCHS SCHMIERSTOFFE regulāri var veikt jebkuras informācijas izmaiņas un papildināšanu. FUCHS SCHMIERSTOFFE

 

 

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr