Atgriezties pie satura

LUBRICANTS.TECHNOLOGY.PEOPLE.

SMĒRVIELAS.TEHNOLOĢIJAS.CILVĒKI.

Šī triāde atrodas mūsu biznesa modeļa sirdī un veido pamatu mūsu ikdienas aktivitātēm visā pasaulē.

SMĒRVIELAS.

100% fokusēšanās

FUCHS par 100% fokusējas uz smērvielām un saistītajiem produktiem un to dara jau vairāk nekā 80 gadus. Ar vairāk nekā 10 000 produktiem kompānija saviem klientiem piedāvā pilnu smērvielu klāstu, kas atbilst stingriem nacionālajiem un starptautiskajiem standartiem. Produktu portfelis ir sadalīts galvenajās kategorijās: automobiļu un industriālās smērvielas, metālapstrādes šķidrumi un smērvielas speciāliem pielietojumiem. Portfeli papildina plašs tehnisko un ar procesiem saistīto pakalpojumu klāsts.

TEHNOLOĢIJA.

HolKompleksi risinājumi

Progresīva tehnoloģija, definēti procesi, visaptveroši smērvielu risinājumi ir FUCHS panākumu centrālie faktori. Mūsu visas pasaules ekspertu tīkls atbilst klientu prasībām globālā līmenī. Viens no desmit cilvēkiem strādā izpētē un izstrādē. Kompānija šobrīd darbojas vairāk nekā 600 aktuālos izpētes un izstrādes projektos ar mērķi, mūsu klientiem piedāvāt optimālus risinājumus. Tas mums ļauj mūsu tehnoloģisko pārākumu konsolidēt svarīgos biznesa segmentos. Tas nav tikai jautājums par efektivitāti vai drošību un uzticamību, bet arī par smērvielu ilgtspēju, sākot no ražošanas līdz izmantošanai.

CILVĒKI.

Personīgās saistības

Aptuveni 5000 augsti kvalificētu un specializētu darbinieku visā pasaulē strādā, lai panāktu klientu apmierinātību. Globālā FUCHS komanda sevi vērtē kā labi koordinētu vienību, kuras personīgās ieinteresētības līmenis jau daudzus gadus turpina FUCHS veiksmes stāstu. Intensīvs dialogs ar mūsu klientiem un biznesa partneriem, kā arī uzticama savstarpējā mijiedarbība mums vienmēr ļauj atrast optimālu, individuālām prasībām pielāgotu smērvielu risinājumu.

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr