Liigu sisule

LUBRICANTS.TECHNOLOGY.PEOPLE.

MÄÄRDED.TEHNOLOOGIA.INIMESED.

See kolmik on meie ärimudeli keskmes ning meie ülemaailmse tegevuse alus.

MÄÄRDED.

100% keskendumine

FUCHS keskendub 100% määretele ja seotud teenustele ning on seda teinud juba rohkem kui 80 aastat. Oma rohkem kui 10 000 tootega pakub ettevõte klientidele laia valikut määrdeid, mis kõik vastavad riiklikele ja rahvusvahelistele standarditele. Tootevalik jaotub järgnevateks põhikategooriateks: autotööstuse ja tööstusmäärded, metallitöötlusvedelikud ning eriotstarbelised määrded. Tootevalikule lisaks pakume mitmekülgset valikut tehnilisi ja protsessiga seotud teenuseid.

TEHNOLOOGIA.

Terviklikud lahendused

Tipptasemel tehnoloogia, kindlad protsessid ja terviklikud määrdelahendused on FUCHSi edu aluseks. Meie ekspertide võrgustik hoolitseb üle maailma klientide nõudmistele vastu tulemise eest. Umbes üks kümnest töötajast tegeleb uurimis- ja arendustegevusega. Hetkel on ettevõttel töös rohkem kui 600 uurimis- ja arendusprojekti, et leida klientide jaoks parimaid lahendusi. See laseb meil oma tehnoloogilist juhtimist olulistes ärisegmentides konsolideerida. See pole mitte ainult tõhususe ja efektiivsuse ega ohutuse ja usaldusväärsuse, vaid ka määrete jätkusuutlikkuse küsimus, seda alates toomisest kuni jäätmekäitluseni.

INIMESED.

Isiklik pühendumine

Oma umbes 5000 äärmiselt kvalifitseeritud ning spetsialiseerunud töötajaga üle maailma oleme me pühendunud klientide rahulolu tagamisele. FUCHSi ülemaailmne meeskond peab ennast hästi koordineeritud üksuseks, mille liikmete suur isiklik pühendumine tagab aastast aastasse FUCHSi eduloo jätkumise. Intensiivne dialoog klientide ja äripartneritega ning usalduslikud suhted üksteisega lasevad meil alati leida parima, täielikult kohandatud määrdelahenduse kõigi vajaduste jaoks.

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht