Atgriezties pie satura

Ir pierādīts — mūsu smērvielas ir izcilas

  • FUCHS fokusējas uz ilgtermiņa attiecību izveidošanu sākotnējās uzpildīšanas sfērā.
  • Mēs esam izvēlēts kā galvenais piegādātājs vadošajam Skandināvijas komerctransporta transportlīdzekļu ražotājam.
  • 2014. gadā FUCHS saņēma "Volkswagen Grupas balvu". Šo balvu VW pasniedz katru gadu, lai pateiktos labākajiem piegādātājiem, tas apstiprina mūsu labo sadarbību ar klientiem.
  • 2015. gadā FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH par savu īpašo servisu saņēma RWE Group Purchasing atzinību kā "stratēģiskais piegādātājs".

Sertificēta ilgtspēja

Kompānijai FUCHS ir pasaulē plašākais bioloģisko smērvielu portfelis, sākot no vienkāršas ķēdes eļļas un beidzot ar augstas veiktspējas dzinēja eļļu. Daudziem mūsu bioloģiski noārdāmajiem produktiem ir izsniegts Eiropas vides marķējums (Euro-Marguerite). Jaunās sērijas bioloģiski noārdāmās hidrauliskās un mehānismu eļļas PLANTO sērijā ir izstrādātas uz piesātinātu esteru bāzes. Atjaunojamo izejvielu proporcija ir lielāka par 50%, un produkti ir sevi parādījuši reālos darba apstākļos.

Turklāt FUCHS ir aktīva loma Eiropas standartizācijas procesā smērvielām uz bioloģiskas bāzes. Tas ietver darbu terminoloģijas izstrādē, kā arī bioloģiskas bāzes satura, ilgtspējas kritēriju, eko-audita un sertifikācijas noteikšanā. FUCHS darbinieks vada Eiropas Komitejas darba grupu , lai izstrādātu vispārēju bioloģisko smērvielu standartu.

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr