Liigu sisule

Asi on ametlik – meie määrdeained on esmaklassilised

  • FUCHSil on esmatäitmise alal ette näidata pikaajalised arendustöö partnerlussuhted.
  • Skandinaavia juhtiv tarbesõidukite tootja on valinud meid oma eelistatud varustajaks.
  • 2014. aastal omistati FUCHSile Volkswageni kontserni auhind. Auhind, mida Volkswagen iga aasta oma parimatele varustajatele jagab, annab jätkuvat tunnistust meie heast koostööst oma klientidega.
  • 2015. aastal austas ettevõte RWE Group Purchasing meid, FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH-it silmapaistvate teenuste eest nimetusega „strateegiline varustaja“.

Kinnitatud jätkusuutlikkus

FUCHSil on maailma kõige suurem valik biomäärdeaineid, valik ulatub mootorsaeõlidest kõrgekvaliteediliste mootoriõlideni. Paljud meie biolagunevad tooted kannavad Euroopa ökomärgist (Euro-Marguerite). Küllastatud estrite põhjal arendati PLANTO sarjas välja uus seeria hüdro- ja masinaõlisid. Taastuvate toormaterjalide osakaal neis õlides on üle 50% ja tooted on kasutamise käigus oma võimeid juba tõestanud.

Lisaks on FUCHSil oluline roll biopõhiste määrdeainete Euroopa standardiseerimisprotsessis. Muu hulgas käib selle alla terminoloogia-alane töö ning biopõhise sisalduse, jätkusuutlikkuskriteeriumide, ökoloogilise auditeerimise ja sertifikaatide väljaandmise üle otsustamine. FUCHSi töötaja juhib Euroopa Komisjoni töörühma, mille eesmärk on välja töötada biomäärdeainete üldstandard.

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht