Atgriezties pie satura

Galvenās tehnoloģijas

Vadošā XTL tehnoloģija ir jauna autobūves nozares smērvielu paaudze, kas nodrošina būtisku progresu patēriņa samazināšanas jomā. Produkti uz jaunizstrādātās XTL tehnoloģijas bāzes uzlabo aukstās iedarbināšanas īpašības un samazina degvielas un eļļas patēriņu, kā arī vienlaikus piedāvā lielisku novecošanas stabilitāti un darbības stabilitāti. XTL ir inovatīva izgatavošanas tehnoloģija ar optimizētām plūstamības īpašībām un unikālām viskozitātes-temperatūras īpašībām. FUCHS ir šīs nozares inovāciju veicinātājs.

Ar savu CPX tehnoloģiju FUCHS 2012. gada sākumā ielika stūrakmeni aizsardzībā pret koroziju . Revolucionāra tehnoloģija vaska saglabāšanas jomā. CPX palielina korozijas aizsardzības periodu un optimizē ražošanas procesu ar gēlveida plēvītes īpašībām.

Ar ECOCOOL PHH AL kompānija FUCHS izstrādāja universāli ieklājamu dzesēšanas smērvielu pielietošanai kosmiskajā aviācijā, kas ir piemērota visām materiālu grupām un kas nesatur boru un biocīdus, kā arī atbilst REACH un TSCA prasībām. Kopā ar standarta dzinēju tirgū sastopamiem materiāliem (titāns, niķelis un alumīnija sakausējumi), tests ir iziets arī vecākiem augstas izturības tēraudiem, un saņemts apstiprinājums lietošanai Lufhansa Technik.

TITAN GT1 0W20 ir radikāla cinku nesaturoša zemas viskozitātes eļļa, kas tika izlaista jau 90. gados un kas bija pirmā augstas veiktspējas cinku nesaturoša eļļa kā tehnoloģijas platforma, kas uzlaboja revolucionāro bezcinka piedevu tehnoloģiju ar tajā laikā ultrazemu viskozitātes līmeni, kas joprojām atbilst stingrākajiem dzinēju testēšanas režīmiem. Izgatavota no 50% atjaunojamām izejvielām vēl tajā laikā, kad ilgtspēja nebija industrijas standarts: dzinēja eļļa, kas apsteidza laiku.   

Īpašs produkts no ilgtspējas viedokļa ir jaunizstrādātā RENOLIN Xtreme Temp 46 eļļa. Pateicoties tās speciālajam sastāvam, tā mobilajos hidraulikas pielietojumos nodrošina degvielas ietaupījumu no 3% līdz 6%.

RENOLIN ZAF B HT sērija izceļas ar augstu termisko un oksidācijas noturību un lieliskām nodiluma aizsardzības īpašībām. Apvienojumā ar izvēlētajiem minerālajiem šķīdinātāju rafinātiem uz eļļas bāzes inovatīvā bezcinka un bezpelnu tehnoloģija garantē lieliskas hidrauliskās un mehānismu eļļas īpašības.

Ar savu ANTICORIT CPX diapazonu FUCHS ir izstrādājis jaunu izstrādājumu kategoriju ilgtermiņa korozijas aizsardzībai (10 gadi) i. Šī jaunā vaska sistēma garantē kontrolētu nolietojuma kavēšanu gan paaugstinātās temperatūrās, gan normālās apkārtējās temperatūrās, neierobežojot iekļūšanu spraugās un atlokos. Tā arī ir viegli noņemama. Individuālie parametri, piemēram, žūšanas laiks, nolietošanās tendence, korozijas aizsardzības periods un plēvītes elastība, ir pielāgojama atbilstoši klienta prasībām. CPX tehnoloģija ir īpaši universāla un pilnībā piemērota dažādiem pielietojumiem, tai skaitā dobumu aizsardzībai, ilgtermiņa noliktavu vai transporta aizsardzībai.

Ar savu GLEITMO SFL 9025 produktu FUCHS guva panākumus tādu sauso pārklājumu izstrādē, kas satur cietu smērvielu un ko lieto autobūves industrijas transmisiju detaļās. Šis pārklājums atļauj kontrolētu piestrādes procesu, kas notiek pārnesumu kārbas pirmajās darbības stundās, un ievērojami palielina kalpošanas mūžu.

RENOLIN GEAR VCI produkts ir augstas veiktspējas industriālā transmisijas eļļa, kas apvieno augstas veiktspējas transmisijas eļļas īpašības ar uzticamo korozijas aizsardzību. Pateicoties korozijas aizsardzības tvaiku fāzei, produkts garantē ilgtermiņa aizsardzību, un to lieto transmisijās ar ilgām dīkstāvēm, vai transmisijās, kas ilgstoši tiek uzglabātas.

WISURA FSP 5002 ir augstas veiktspējas griešanas un metāla presēšanas eļļa, kas nesatur hlora sastāvdaļas, un tādēļ tas šajā produktu nozarē ir pilnībā inovatīvs risinājums.

Ar ECOCOOL GLOBAL 10 dzesēšanas smērvielu mēs apmierinājām dažādas kosmiskās aviācijas nozares prasības un produkta izgatavošanas nosacījumus. Šis produkts, kas speciāli izstrādāts alumīnija un titāna sakausējumu apstrādei, atbilst 19 vadošo kosmosa aviācijas valstu likumdošanai. Tas nesatur DEA, TEA, DCHA, hloru, formaldehīdus, silīciju un boru, kā arī tam ir augsta noturība pret mikrobioloģisko piesārņojumu. Turklāt tas ievērojami uzlabo lieliskās cieta ūdens stabilitātes īpašības, tam nepiemīt putu veidošanas tendence, kā arī tas ir paredzēts lietošanai ar ļoti mīkstu ūdeni. Dzesēšanas smērviela ir izturējusi plašu testēšanu laboratorijā pēc vadošo kosmosa aviācijas-kompāniju protokoliem un atbilst starptautisko klientu augstajām prasībām dažādos reālā pielietojuma testos.

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr