Liigu sisule

Võtmetehnoloogiad

Teedrajav XTL-tehnoloogia autotööstuse uue põlvkonna määrdeainete jaoks, mis pakub kulu vähendamise vallas märgatavat edasiminekut. Uuel XTL-tehnoloogial põhinevad tooted avaldavad muljet parema külmkäivituse ja väiksema kütuse- ja õlikuluga, pakkudes samas oivalist vananemisstabiilsust ja usaldusväärset toimivust. XTL on innovatiivne valmistustehnoloogia, millega toodetud õlidel on optimaalsed voolavusomadused ja unikaalne viskoossus-temperatuur käitumine. Sel alal on FUCHS järjepidev uuendaja.

2012. aasta alguses pani FUCHS oma CPX-tehnoloogiaga korrosioonikaitses paika uue verstaposti. Revolutsiooniline tehnoloogia vahakaitsete alal. Oma geelisarnase kihiga pikendab CPX korrosioonikaitse kestvust ning optimeerib tootmisprotsessi.

ECOCOOL PHH AL-ga on FUCHS loonud universaalselt kasutatava lennundusseadmete jahutava määrde, mis sobib kõikidele materjaligruppidele, on boori- ja biotsiidivaba ning vastab nii REACH-määruses kui toksiliste ainete kontrolli seaduses esitatud nõuetele. Et pälvida Lufthansa Techniki poolt kasutamise heakskiitu, pidi määre lisaks sobivusele tavapäraste turul leiduvate mootorimaterjalidega (titaani-, nikli- ja alumiiniumisulamid) läbima ka testi, kus kasutati vanemat, ülitugevat terast.

TITAN GT1 0W20 on teedrajav tsingivaba väikese viskoossusega mootoriõli, mis toodi juba 90ndatel turule esimese tsingivaba tulemusliku mootoriõlina ehk tehnoloogilise platvormina, mis pidi tõestama, et on võimalik ühendada revolutsiooniline tsingivaba lisanditehnoloogia tol ajal üliväikese viskoossustasemega ja tulla endiselt toime kõige karmimate mootoritestidega. Olles ajal, mil jätkusuutlikkus veel majanduses rolli ei mänginud, 50% ulatuses uuenevatest toormaterjalidest valmistatud, oli see mootoriõli oma ajast kaugel ees.   

Jätkusuutlikkuse poolest väärib erilist tähelepanu äsja välja arendatud RENOLIN Xtreme Temp 46. Tänu oma erilisele koostisele on sellel potentsiaali vähendada sõidukite hüdraulikaseadmetes kütusekulu 3–6%.

RENOLIN ZAF B HT sari näitab suurepäraseid tulemusi nii kõrge soojus- ja oksüdatiivse vastupidavuse kui suurepäraste kulumiskindlate omaduste poolest. Koos valitud mineraalsete õlibaasil rafinaatlahustitega garanteerib uuenduslik tsingi- ja tuhavaba lisanditehnoloogia suurepärased hüdraulika- ja masinaõli omadused.

Oma ANTICORIT CPX sarjaga on FUCHS arendanud pikaajalise korrosioonikaitse (10 aastat) jaoks välja uue koostisekategooria. See uus vahasüsteem garanteerib nii kõrgetel temperatuuridel kui tavapärasel ümbritseval temperatuuril kontrollitud äravoolupidurduse, ilma et teeks järeleandmisi tungimisel avadesse ja äärikutesse. Seda on ka lihtne eemaldada. Individuaalseid näitajaid, nagu kuivamisaeg, kalduvus ära voolata, korrosiooni vastu kaitsmise aeg ja kihi paindlikkus, on võimalik vastavalt kliendi soovidele muuta. CPX-tehnoloogia on äärmiselt mitmekülgne ja sobib väga paljude erinevate rakenduste jaoks, olgu siis tegemist õõnsuste kaitsega, pikaajalise hoiustamisega või kaitsega transportimisel.

GLEITMO SFL 9025 toote näol on FUCHSil õnnestunud luua kuivkate, mis sisaldab tahket määret ja mida kasutatakse autotööstuses ülekannete juures. See kate võimaldab reguleeritud sissetöötamisprotsessi, mis leiab aset käigukasti esimeste töötundide ajal ja pikendab selle tööiga märgatavalt.

Uus RENOLIN GEAR VCI toode on kvaliteetne tööstuslik masinaõli, mis ühendab ülitõhusa masinaõli parimad omadused usaldusväärse korrosioonikaitsega. Tänu oma aurustusfaasi korrosioonikaitsele kindlustab toode pikaajalise ja usaldusväärse kaitse. Seda kasutatakse ülekandemehhanismides, millel on pikad seisakuajad või mida pannakse pikemaks perioodiks hoiule.

WISURA FSP 5002 on kõrgekvaliteediline lõikamis- ja stantsimisõli, mis ei sisalda klooriühendeid ning on seega oma ala toodete seas täiesti innovaatiline.

ECOCOOL GLOBAL 10 jahutusmäärdega on meil õnnestunud vastata lennundustööstuse erinevatele nõuetele ja täpsustustele. Spetsiaalselt alumiiniumi- ja titaansulami jaoks arendatud toode vastab 19 juhtiva lennundusriigi seadusandlusele. See on dietanoolamiini-, trietanoolamiini-, ditsükloheksülamiini-, kloori-, formaldehüüdi-, silikooni- ja boorivaba ning väga vastupidav mikrobioloogilisele saastele. Lisaks uhkustab määre suurepärase kareda vee stabiilsusega, ei kipu vahutama ja on loodud kasutamiseks ka väga pehme veega. Jahutusmääre on läbinud juhtivate lennundusfirmade töötlusprotokollidele vastavad ulatuslikud laboritestid ning suutis mitmetel välikatsetel rahvusvaheliste klientide kõrgetele ootustele vastata.

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht