Atgriezties pie satura

Inovāciju un tehnoloģiju līderis smērvielu nozarē

Augstākais inovatīvās kapacitātes līmenis ir FUCHS biznesa modeļa galvenais virzītājspēks. FUCHS izceļas ar augsto vidējo nozares inovāciju ātrumu un augsto specializācijas līmeni. Mērķis ir nepārtraukti attīstīt smērvielu potenciālu, kas ir efektivitātes paaugstināšana un produktu kalpošanas laika pagarināšana, attīstot daudzfunkcionālas smērvielas un inovatīvus produktus atbilstoši jaunajām tehniskajām un likumdošanas prasībām, uzlabojot enerģijas, procesu un izmaksu efektivitāti. Vienlaikus mēs izvirzām ilgtspējīgus mērķus un cenšamies attīstīt smērvielu risinājumus, kas veicinās vides un resursu saglabāšanu.

Tādēļ FUCHS grupa liek lielu uzsvaru uz izpēti un attīstību. Kompānijā šobrīd ir aktīvi vairāk nekā 600 izpētes un izstrādes projekti, kuru mērķis ir palīdzēt novērtēt jauno tehnoloģiju, piemēram, nanotenoloģiju vai minimāla eļļošanas apjoma potenciālu. Darbu šajos projektus atbalsta aptuveni 400 inženieri 25 laboratorijās visā pasaulē. Aptuveni 10% no laboratoriju darbiniekiem strādā pētāmajā un attīstāmajā sfēra – FUCHS nepārtraukti investē viņu tehnisko un personisko īpašību attīstībā. Ultramodernais Tehnoloģiju Centrs Manheimas galvenajā mītnē koordinē starptautisko ekspertu tīklu, apvieno pieredzi un atbalsta zināšanu nodošanu atbilstoši globālajām prasībām.

Izpēte un izstrāde pēc mūsu klientu prasībām

FUCHS kompānija iesaistās tieši vērstas attīstības sadarbībā ar klientu ar mērķi nodrošināt smērvielu pielāgošanu optimāli šim procesam un ar mašīnām saistītām prasībām. Turklāt FUCHS īpašu uzmanību pievērš fundamentāliem pētījumiem un ievēro saistības starpnozaru pētniecības projektos un sadarbībā ar universitātēm, akadēmiskajām institūcijām, biotehnoloģiju kompānijām un tādiem klientiem, kā, piemēram, oriģinālā aprīkojuma ražotāji. FUCHS rīcībā ir ļoti plašas laboratorijas un simulāciju iespējas. Produktu izstrādi pavada intensīvas testēšanas sērijas. Visas smērvielas, ko lieto medicīnas tehnikas sektorā, ir pakļautas citotoksiskuma un citu potenciālo šūnu un audu bojājumu testiem. FUCHS ir viens no nedaudziem smērvielu ražotājiem, kas veic šāda veida testus.

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr