Atgriezties pie satura

Personāla izaugsme

Veiksmīgai kompānijai jāpaļaujas uz labi apmācītiem darbiniekiem un izcilu vadības komandu. Ar mērķtiecīgu un individuālu attīstību mēs veidojam pamatu nepārtrauktai darbinieku attīstībai un nodrošinām, ka nākotnes pavērtās iespējas tiks attiecīgi izmantotas. Vienmēr, kad iespējams, vakances tiek aizpildītas ar esošiem kompetentiem un pieredzējušiem mūsu kompānijas darbiniekiem. Darbinieku biznesa vadības komanda, efektivitāte un orientācija uz klientiem un darbiniekiem ir FUCHS atbildības uzņemšanās priekšnoteikumi.

FUCHS akadēmija

Lai atbilstu nepārtraukti mainīgās vides prasībām, mēs saviem darbiniekiem sniedzam nepieciešamo atbalstu, mērķtiecīgi paplašinot viņu zināšanas un kompetenci. FUCHS AKADĒMIJA darbojas kā vispasaules apmācību iestāde. Tas ir iemesls, kādēļ mēs mūsu pārdošanas profesionāļiem rīkojam tehnisko apmācību kursus ar dažādiem apmācību piedāvājumiem, kas nodrošina nepārtrauktu viņu tehnisko zināšanu attīstību. FUCHS ACADEMY piedāvātie apmācību kursi tiek individuāli papildināti ar plašiem piedāvājumiem no reģionālajām filiālēm.

Darba-dzīves līdzsvars

Mēs apzināmies, ka mūsu darbinieku uzticības un darba ražības galvenais priekšnosacījums ir ģimenes apvienošana ar karjeru. Tādēļ mēs ticam, ka atbalsts dažādos dzīves situāciju izaicinājumos – sākot ar rūpēm par bērniem līdz vecāko ģimenes locekļu aprūpei – ir ļoti svarīgs.

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr