Gå til indhold

FUCHS LUBRICANTS Nordics

Nordisk Ledelsesgruppe

Jonas Palm

Managing Director
jonas.palm@fuchs.com

Per Norgren

Sr. Director Supply Chain
per.norgren@fuchs.com

Jan Häger

Director IT
jan.haeger@fuchs.com

Diana Rodriguez

Executive Assistant
diana.rodriguez@fuchs.com

Charlotta Ericsson

Sr. Director Finance & Control
charlotta.ericsson@fuchs.com

Fredrik Cederberg

Sr. Director Sales Auto
fredrik.cederberg@fuchs.com

Daniel Södergren

Director Customer Service
daniel.soedergren@fuchs.com

Sara Eklund Cravo

Director Human Resources
sara.eklund@fuchs.com

David Lindquist

Sr. Director Sales Industry
david.lindquist@fuchs.com

Maria Eklund

Sr. Director R&D
maria.eklund@fuchs.com

Directors & Managers

Niels Højer

Managing Director &
Sales Director DK
niels.hoejer@fuchs.com

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs.com 

Ulrika Altsten

Plant Director
ulrika.altsten@fuchs.com 
 

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs.com 

Kontor

FUCHS LUBRICANTS DENMARK ApS

Tuborg Boulevard 12, 3
2900 Hellerup

Fabrik

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn 
Sverige

Kundeservice

Hvis du har spørgsmål om smøremidler, har brug for hjælp eller ønsker at foretage en bestilling, er du meget velkommen til at kontakte kundeservice.

Vi kan træffes på 32 46 30 00 eller e-mail fse-bestil@fuchs.com

Kontakt vores salgsteam.

Kundeservice

32 46 30 00
Åbningstider:

Man-Tors: 07:30 - 16:00


Fre: 07:30 - 15:30