Liigu sisule

Lahendused maailma suurimalt sõltumatult määrdeainete tootjalt

FUCHS on ülemaailmne ettevõte, mis sai alguse Saksamaalt ning mis on arendanud, tootnud ja müünud määrdeid ja seotud teenuseid juba rohkem kui 90 aastat – seda pea kõigil rakendusaladel ja kõigis sektorites. 55 ettevõtte ja pea 6000 töötajaga üle maailma on FUCHSi kontsern juhtiv sõltumatu määrete pakkuja.

FUCHSi tooteprogramm koosneb rohkem kui 10 000 tootest ning seotud teenustest, mis jaotuvad põhivaldkondadeks.

•  Autotööstuse määrded

•  Tööstusmäärded

•  Määrderasvad

•  Metallitöötlusmäärded

•  Eriotstarbelised määrded

•  Teenused

FUCHSil on rohkem kui 100 000 klienti järgnevatest tööstusharudest: autotoodete tarnimine, originaalseadmete tootmine, kaevandamistööd ja uurimine, metallitöötlemine, põllumajandus ja metsandus, lennundus, elektritoomine, masinaehitus, ehitus ja transport, terase, metalli ja tsemendi tööstused, toidu, klaasi toomine, valamise, sepistamise tööstus ja paljud teised.

Tehes oma klientidega tihedalt koostööd, loob FUCHS terviklikke, uuenduslikke ja spetsiaalselt kohandatud lahendusi äärmiselt erinevate rakendusalade jaoks. Olles määrete tooja, peab FUCHS oluliseks jõudlust ja jätkusuutlikkust, ohutust, usaldusväärsust, tõhusust ning kuluefektiivsust. FUCHS esindab lubadust – tehnoloogia, mis tasub ennast ära.

Garanteeritud kliendilähedus

Rohkem kui 700 spetsialistist koosnev meeskond töötab üle Saksamaa, et kindlustada meie klientide rahulolu. Milliseid soove kliendid ka ei esitaks, FUCHS SCHMIERSTOFFEl on just nende konkreetsete rakenduste ja protsesside jaoks sobivaim määre olemas. Oma tehnoloogiakeskuses ühendame me kiiresti ja tõhusalt erinevate valdkondade oskusteabe ja kogemused – ning töötame välja innovatiivseid määrdeaineid, et vastata iga päev nii tänastele kui homsetele vajadustele.

 

Asutamisaasta1931
Aadress19 Friesenheimer St., 68169 Mannheim, Saksamaa
TööstusharudUurimis- ja arendustegevus, autotööstuse määrdeainete, metallitöötlemise määrdeainete, korrosioonikaitsete, tööstuslike puhastusvahendite ja tööstuslike õlide ning määrderasvade tootmine ja müük
JuhatusStefan Knapp (juhatuse esimees), Jörg Vogel ja Kay-Peter Wagner
EmafirmaFUCHS PETROLUB SE
Kohalike töötajate arv> 700
SertifikaadidDIN EN ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009, DIN EN ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007, KTA 1401

Kontakt

Erki Birnbaum

Määrdeainete müügijuht

+372 625 7780

eesti@fuchs-oil.com

Ettevõtte esitlus ja video

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht