Atgriezties pie satura

FUCHS saderības pārvaldības sistēma

Kā visā pasaulē strādājoša smērvielu uzņēmumu grupa ar aktivitātēm dažādos komercdarbības virzienos FUCHS PETROLUB ir nepārtraukti pakļauta konkurencei. Mēs raugāmies uz konkurenci bez jebkādiem ierobežojumiem. Mums konkurence ir pamats integritātei un progresam; tā mums sniedz iespējas un izstrādes iespējas tirgū.

Katra FUCHS darbinieka rīcībai jānotiek saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Uzņēmuma vadībai un darbiniekiem bez izņēmumiem savu ar darbu saistīto aktivitāšu ietvaros jāievēro spēkā esošā likumdošana, vadlīnijas un sociālie standarti, neatkarīgi no tā, vai tie ir starptautiskie vai vietējie noteikumi. Nelikumīgas rīcības riski iedragā mūsu tēlu; tā vājina mūsu pozīciju tirgū un var radīt ekonomisku mūsu kompānijas sabrukumu.

2004. gadā FUCHS PETROLUB ieviesa Rīcības kodeksu, kurā bez citiem standartiem ir noteikti godīgas konkurences principi, caurspīdīgums un godīgums. Korporatīvā pārvaldība un saderība tieši attiecas uz Direktoru padomi. FUCHS PETROLUB Atbilstības Pārvaldības sistēma ietver Galveno Atbilstības vadītāju un atbilstības organizāciju, kas atbalsta un sniedz padomus mūsu darbiniekiem visā pasaulē. Katrai lokālajai struktūrvienībai ir nozīmēts viens atbilstības vadītājs.

Trešajā, paplašinātajā Rīcības kodeksa versijā, kas no jauna tika izdots 2016. gadā, un vadlīnijās, kas attiecas uz svarīgākajām atbilstības sfērām, kuras ietver (neaprobežojoties ar uzskaitījumu) korupcijas novēršanu un konkurenci, ir izklāstīta saistoša rīcības sistēma, kas garantē to, ka ikviens vienmēr rīkosies saskaņā ar likumu un atbilstoši ētikas principiem. Šai iniciatīvai ir pievienota informācija un apmācību līdzekļi, aptveroša analīze un atbilstības noteikumu pārkāpšanas sankcijas, atbilstības palīdzības tālruņa līnija, regulāri atbilstības ziņojumi, kā arī speciāls atbilstības audits.


FUCHS Atbilstības komunikācija

2014. gada 15. septembrī FUCHS PETROLUB atklāja internetā bāzētu ziņošanas sistēmu ar nosaukumu "FUCHS Atbilstības komunikācija". Sistēma ir balstīta uz pakalpojumu sniedzēja Business Keeper AG standartizētu risinājumu, kas atbilst augstākajiem IT drošības standartiem. Tā lietotājam ļauj detalizēti aprakstīt viņa/viņas novērojumus un uzsākt dialogu ar Atbilstības vadītāju. Ja lietotājs vēlas, viņš visa procesa laikā var palikt pilnībā anonīms.

Lietotājiem tiek garantēts, ka FUCHS nav nekādas intereses par personas datu dokumentēšanu. Lai novērstu izsekojamību, tīmekļa vietnē nav iekļauta saite uz ziņošanas sistēmu. Lai piekļūtu FUCHS Atbilstības Komunikācijas sistēmai, lūdzu, savā tīmekļa pārlūkā pārkopējiet tālāk norādīto tīmekļa adresi (URL):

https://www.bkms-system.net/FUCHS-Compliance-Communication

Service Kontakt
+370 655 79804 - Lithuania; +371 264 13083 - Latvia; +372 625 7780 - Estonia
Darba laiks:

Mo-Fr: 8:00 - 17:00 Uhr