Liigu sisule

LIHTNE VALIDA, LIHTNE KASUTADA

Uuendatud FUCHS autondusõlide väikepakendid

Autotööstuses kasutatavate õlide valik on tohutu. Kui tegemist on teie sõidukile mõeldud õliga, ei taha te kulutada palju aega uurimistööle või keeruliste etikettide ja kirjeldustega tegelemisele. Selle asemel soovite kogu asjakohast teavet ühe pilguga. Ja te soovite toodet, mida on lihtne kasutada ja valada.

Meie väikepakendite ja etikettide ümberkujundamisega anname teile parima võimaliku orienteerumise ja juhendamise.
Õige õli valimine ja kasutamine pole kunagi varem olnud nii lihtne!

Meie lubadus

FUCHSiga koos saate alati olla kindlad, et leiate täiusliku kvaliteetse õli oma sõidukile.

Teie eelised lühidalt


LIHTNE VALIDA

Täiusliku õli loomine on teadus. Oma sõidukile õli valimine ei tohiks seda olla. Et anda teile kogu asjakohane teave ühe hetkega, vaatasime üle meie pudelite kujunduse ja lõime uued etiketid, mis aitavad teil õige õli kiiresti leida. Eristuvad pildid, rakendust visualiseerivad piktogrammid, selgelt märgistatud viskoossus ja kolm kergesti eristatavat määrdeaine kvaliteedikategooriat - uus kujundus vastab teie vajadustele. Lisaks teeb meie uute pudelite uuendatud, esmaklassiline välimus ja tunnetus teie valiku veelgi lihtsamaks.

  • Uus pudelite disain koos selgelt struktureeritud etikettidega
  • Lihtne valida tänu piltidele, piktogrammidele ja määrdeaine kvaliteedikategooriatele
  • Uuendatud, esmaklassiline välimus ja tunnetus

LIHTNE KASUTADA

Oluline on rohkem kui ainult välimus. Parandatud pudelite ergonoomika on käepärasem ja  muudab toote kasutamise lihtsamaks. Täiustatud pudelikaela disain ja käepidemepind iga 1-liitrise pudeli esiküljel muudab valamise sujuvamaks, nii et saate õli oma autosse lisada ilma vaevata. Samuti oleme ka meie 4- ja 5-liitrised pudelid varustanud kahe käepidemega. Lisaks annab uus võltsimiskindel keeratav kork teile kindlustunde, et pudelit ei ole varem avatud.

  • Parem ergonoomika tänu ümberkujundatud pudelile
  • Lihtsam valamine: täiustatud kaela disain, käepideme ala (1-liitrine pudel), kaks käepidet (4- ja 5-liitrine pudel)
  • Uus võltsimiskindel keeratav kork

LIHTNE KESKKONNALE

FUCHSis oleme oma jätkusuutlikkuse strateegiat järginud juba üle kümne aasta. Seepärast pidasime oma pudelite ümberkujundamisel silmas jätkusuutlikkust. Need sisaldavad vähemalt 30% tarbimisjärgset ringlussevõetud materjali (PCR), mis muudab need keskkonnasõbralikumaks. Lisaks aitavad täiustatud pudelid tagada, et kasutate iga õlitilga kadudeta ära. Samuti on meie prioriteediks CO2-neutraalne tootmine. Alates 2021. aasta algusest on kõik FUCHSi tütarettevõtted kogu maailmas täielikult CO2-neutraalsed. See tähendab, et FUCHSi õlide kasutamine aitab vähendada teie süsinikujalajälge.

  • Ringlussevõetud ja ringlussevõetav pakend
  • Parem õlijääkide tühjenemine pudelist
  • Süsinikneutraalne tootmine 

Erki Birnbaum
Telefon:+372 625 7780
Määrdeainete müügijuht