Siirry sisältöön


Yhteystiedot


Myyntialueet

Otto Friberg

Puh. 044 527 1651
otto.friberg@fuchs.com
MD & Sales Director

Tapio Huhtasalo

Puh. 040 020 6939
tapio.huhtasalo@fuchs.com 
Alue: Länsi-Suomi, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Satakunta, Pirkanmaa

Jonne Lepistö

050 512 5939
jonne.lepistoe@fuchs.com 
Sales Manager Automotive

Ismo Reponen

Puh. 040 543 1218
ismo.reponen@fuchs.com 
Alue: Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi

Richard Fagerholm

Puh. 040 828 6340
richard.fagerholm@fuchs.com 
Global Key Account OEM

Raimo Laitila

Puh. 050 0660 808
raimo.laitila@fuchs.com 
Alue: Etelä-Suomi

Teemu Hyppönen

Puh. 040 831 0137
teemu.hypponen@fuchs.com
Technical Sales Representative


Hallinto ja konttori

Keskus

Puh. 020 7459 660
fuchs@fuchs-oil.fi 

Iina Marttila

Puh. 020 7459 665
iina.marttila@fuchs.com 

Hanna Latvala

Puh. 020 7459 660
hanna.latvala@fuchs.com

Outi Rantala

Puh. 020 7459 660
outi.rantala@fuchs.com

Fuchs Oil Finland Oy

Wolffintie 36 M10/I
65200 Vaasa

Puh 020-7459 660
Fax 020-7459 667

fuchs@fuchs-oil.fi 

Lab Advisor Alert ja brexit

Näin lähetät öljynäytteet Iso-Britanniassa sijaitsevaan laboratorioon brexitin jälkeen.

Opas – öljyanalyysit ja brexit

Palveluyhteydenotto
020-7459 660