رفتن به محتوا

LUBRICANTS.TECHNOLOGY.PEOPLE.

روانسازها.فناوری.افراد

این سه مورد در قلب مدل کسب و کار ما قرار دارند و اساس فعالیت های روزانه ما را در سراسر جهان تشکیل می دهند.

روانسازها.

تمرکز 100٪

FUCHS روی روانسازها و کالاهای ویژه مربوطه تمرکزی 100٪ دارد و بیش از 80 سال است که به این کار مشغول می باشد. با بیش از 10000 محصول، شرکت طیف کاملی از روانسازها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که با استانداردهای سختگیرانه ملی و بین المللی مطابقت دارد. مجموعه این محصولات به این دسته های اصلی تقسیم می شوند؛ روانسازهای صنعتی و خودرو، سیالات فلزکاری و روانسازها برای کاربردهای ویژه. این مجموعه با طیف کاملی از خدمات فنی و پردازشی تکمیل می شود.

فناوری.

راه حل های کامل برای روانسازها

فناوری پیشرفته، پردازش های تعریف شده و راه حل های کامل برای روانسازها عامل اصلی موفقیت FUCHS هستند. شبکه جهانی متخصصان ما به نیازمندی های مشتریان در سطحی جهانی توجه دارند. از هر ده نفر یک کارمند در بخش تحقیق و توسعه کار می کند. شرکت در حال حاضر بیش از 600 پروژه تحقیق و توسعه در حال انجام دارد که هدف آن ارائه راه حل های بهینه برای تهیه روانسازهای مورد نظر مشتریان می باشد. این به ما کمک می کند پیشگام بودن خود در زمینه فنی در بخش های مهم تجاری را تحکیم کنیم. این نه تنها روند اثربخشی و کارایی و ایمنی و قابلیت اعتماد بلکه پایداری روانسازها از تولید تا مصرف است.

افراد.

تعهد فردی

ما حدود 5000 کارمند متخصص و واجد شرایط در سراسر جهان داریم که به کسب رضایت مشتری متعهد هستند. تیم جهانی FUCHS که خود را یک واحد کاملاً هماهنگ می داند با سطح بالای تعهدات فردی به موفقیت FUCHS طی سالها کمک کرده است. گفتگوهای زیاد با مشتریان و شرکای تجاری و همینطور تعاملات قابل اطمینان با یکدیگر موجب شده همیشه محلول های روانساز مشتری پسند و بهینه ای را برای نیازمندی های خاص منحصر به فرد آنها پیدا کنیم.

Jack Smith
تلفن:00496213801111
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore.
John Doe
تلفن:123456789