رفتن به محتوا

به FUCHS SCHMIERSTOFFE خوش آمدید! از بازدید شما از وب سایت مان قدردانی می کنیم و از علاقه شما به شرکت و محصولات مان سپاسگزاریم. محافظت از حریم خصوصی شما ضمن استفاده از وب سایت برای ما مهم است. برای همین لطفاً اطلاعات زیر را مطالعه بفرمایید:

داده های ناشناس
به طور کلی می توانید بدون اینکه شناخته شوید از وب سایت FUCHS SCHMIERSTOFFE دیدن نمایید. تنها اطلاعاتی که به آن دسترسی داریم نام ارائه دهنده خدمات شما، وب سایتی که از طریق آن از ما دیدن می کنید و صفحات وبی که در وب سایت ما بررسی کرده اید می باشد. این داده ها فقط برای اهداف آماری ارزش دارند. شما به عنوان یک کاربر فردی، ناشناس می مانید.

جمع آوری و پردازش فردی
صفحات اینترنتی ما تنها برای ارائه اطلاعات به مشتریان می باشد به همین دلیل داده های شخصی جمع آوری نمی شود.

صدور و پردازش داده به کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا
از آنجا که وب سایت ما هیچ داده شخصی جمع آوری نمی کند، هیچ داده ای به کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا صادر نمی شود.

استفاده و پخش فردی
از آنجا که ما در صفحات وب به داده های شخصی برای دسترسی به اطلاعات نیازی نداریم، داده های شخصی نه پردازش می شوند نه پخش می شوند.

لینک های خارجی
برای استفاده بهینه از اطلاعات ارائه شده در صفحات وب ما، در آنها لینک هایی وجود دارد که به وب سایت های اشخاص ثالث مربوط است. لطفاً توجه داشته باشید این لینک ها خارجی هستند مگر اینکه به نوع دیگری نشان داده شود. FUCHS SCHMIERSTOFFE در قبال محتوا و طراحی صفحات مربوط به سایر ارائه دهندگان مسئولیتی ندارد. بنابراین، تعهدات موجود در این اعلامیه محافظت از حریم خصوصی داده ها به طور واضح برای چنین لینک هایی اعمال نمی شود.

سایر اطلاعات و تماس ها
اگر سؤالات دیگری درباره "محافظت از حریم خصوصی داده در FUCHS SCHMIERSTOFFE" دارید، لطفاً با میشل رالف، نماینده بخش محافظت از داده شرکت تماس بگیرید.

 

© Copyright 2004 FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH.

 

FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH
مدیر عامل استفان نپ
Friesenheimer Str. 19
68169 Mannheim / Germany

تلفن: 621-3701-0 49+
فاکس: 621-3701-570 49+
ایمیل: zentrale-fs(at)fuchs.com

 

مجوز استفاده، کپی کردن و توزیع مستندات منتشر شده توسط FUCHS SCHMIERSTOFFE در این سرور وب جهانی به شرطی اعطا می شود که هر کپی شامل این اعلامیه کامل حق نسخه برداری می شود و اینکه هیچ بخشی از این مستندات برای اهداف تجاری استفاده نمی شود ولی به استفاده برای اهداف اطلاعاتی در یک سازمان محدود می شود.

همه اطلاعات منتشر شده در این سرور وب جهانی به همان صورتی که هست بدون هیچ ارائه یا ضمانتی از هیچ نوع صریح یا ضمنی ارائه می شود که شامل اما نه محدود به ضمانت های ضمنی قابلیت فروش، متناسب با هدف خاص یا عدم نقض می شود. هر کدام از مستندات FUCHS SCHMIERSTOFFE ممکن است شامل اشتباهات فنی یا اشتباهات تایپی شود. ممکن است FUCHS SCHMIERSTOFFE هر از گاهی این اطلاعات موجود را تغییر داده یا به آن مطالبی اضافه کند. FUCHS SCHMIERSTOFFE

 

 

Jack Smith
تلفن:00496213801111
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore.
John Doe
تلفن:123456789