Hopp til innholdet

Velkommen til å ta kontakt med oss

Kundeservice

Har du spørsmål om smøremidler, trenger du hjelp eller vil gjøre en bestilling, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med kundeservice.

Du når oss på telefon 21 99 59 50 eller e-post fse-post@fuchs.com.
Åpningstider kundeservice: Mandag – Fredag, kl 08.00 – 16.00


Åpningstider Julen 2019

23.12.19               09:00-14:00
24.12-26.12.19   STENGT
27.12.19               09:00-14:00
30.12.19               09:00-14:00
31.12-01.01.20   STENGT
02.01-03.01.20   08:00-16:00

Kontakt våre selgere

Thorsten Korsmo

Key Account Manager Automotive
Ansvarlig forhandlere
+47 917 12 730
thorsten.korsmo@fuchs.com 

Frank Willy Eriksen

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig nord/midt Norge
+47 906 67 777
frank.eriksen@fuchs.com

Geir Morten Moløkken

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig øst-sør Norge
+47 953 66 335
geir.moloekken@fuchs.com

Stig Philip Kversøy

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig vest/sør Norge
+47 416 19 628
stig.kversoey@fuchs.com

Lisbeth Elly Vånge

Regional Sales Industry
Områdeansvarlig midt, øst og sør Norge
+47 909 15 388
lisbet.vange@fuchs.com

Eivind Kollerud

Regional Sales Industry
Ansvarlig Oil & gas rig segment og områdeansvarlig nord Norge
+47 918 53 964
eivind.kollerud@fuchs.com 

Nils Terje Lange

Key Account Manager Industry
Oil & gas offshore segment
+47 905 25 626
nils.lange@fuchs.com

Jørn Henjum
Regional Sales Industry

+47 915 13 000
jorn.henjum@fuchs.com​​​​​​​

Morten Herregården

Managing Director &
Sales Director Automotive
+47 930 33 100
morten.herregarden@fuchs.com

Tore Nilsen

Sales Director Industry
+47 412 33 745
tore.nilsen@fuchs.com 

Applikasjonsingeniører

Alf Helge Tysse

Application Engineer Automotive
alf.tysse@fuchs.com

Kjell Sverre Bordvik

Application Engineer Industry
kjell.bordvik@fuchs.com

Kjetil Bunes

Application Engineer Industry
kjetil.bunes@fuchs.com

Våre produktsjefer

Maria Wilén

Product Manager Industry
maria.wilen@fuchs.com 

Kenneth Borin

Product Manager Metalworking
kenneth.borin@fuchs.com 

Richard Fagerholm

Product Manager Industry
richard.fagerholm@fuchs.com

Helene Odelius

Director Product Management Nordic
helene.odelius@fuchs.com

Nathalie Mönegård

Product Manager Auto
nathalie.moenegard@fuchs.com

Johan Bolkeus

Product Manager Auto
johan.bolkeus@fuchs.com

Anlegg, Lab, Kommunikasjon

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs.com 

Ulrika Altsten

Plant Director
ulrika.altsten@fuchs.com 

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs.com 

Åsa Perlerius

Sr Quality & Sustainability Manager
asa.perlerius@fuchs.com

Kontor og anlegg

Hovedkontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Karenslyst allé 8B
0278 Oslo

Kundeservice: 21 99 59 50

Kontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Fanavegen 13
5221 Nesttun

Kundeservice: 21 99 59 50

Produksjonsanlegg

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn
Sverige

Kundeservice
21 99 59 50
Åpningstider:

Man-Fre: 08:00 - 16:00