Hopp til innholdet

Kundeservice

Har du spørsmål om smøremidler, trenger du hjelp eller vil gjøre en bestilling, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med kundeservice.

Du når oss på telefon 21 99 59 50 eller e-post post@fuchs-oil.com.
Åpningstider kundeservice: Mandag – Fredag, kl 08.00 – 16.00

Logg inn for produkt- og sikkerhetsdatablad.

Kontakt våre selgere

Thorsten Korsmo

Key Account Manager Automotive
Ansvarlig forhandlere
+47 917 12 730
thorsten.korsmo@fuchs-oil.com 

Frank Willy Eriksen

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig nord/midt Norge
+47 906 67 777
frank.eriksen@fuchs-oil.com 

Geir Morten Moløkken

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig øst-sør Norge
+47 953 66 335
geirmorten.molokken@fuchs-oil.com 

Stig Philip Kversøy

Regional Sales Automotive
Områdeansvarlig vest/sør Norge
+47 416 19 628
spk@fuchs-oil.com 

Lisbeth Elly Vånge

Regional Sales Industry
Områdeansvarlig midt, øst og sør Norge
+47 909 15 388
lisbetelly.vange@fuchs-oil.com 

Rene Landsvik

Regional Sales Industry
+47 928 95 533
rene.landsvik@fuchs-oil.com 

Eivind Kollerud

Regional Sales Industry
Ansvarlig Oil & gas rig segment og områdeansvarlig nord Norge
+47 918 53 964
eivind.kollerud@fuchs-oil.com 

Nils Terje Lange

Key Account Manager Industry
Oil & gas offshore segment
+47 905 25 626
nilsterje.lange@fuchs-oil.com 

Magnar Høyland

Key Account Manager Industry
Ansvarlig marinesegment
+47 909 25 651
magnar.hoyland@fuchs-oil.com 

Morten Herregården

Managing Director &
Sales Director Automotive
 +47 930 33 100
morten.herregarden@fuchs-oil.com 

Tore Nilsen

Sales Director Industry
+47 412 33 745
tore.nilsen@fuchs-oil.com 

Applikasjonsingeniører

Alf Helge Tysse

Application Engineer Automotive
alfhelge.tysse@fuchs-oil.com 

Kjell Sverre Bordvik

Application Engineer Industry
kjellsverre.bordvik@fuchs-oil.com 

Kjetil Bunes

Application Engineer Industry
kjetil.bunes@fuchs-oil.com 

Våre produktsjefer

Maria Wilén

Product Manager Industry
maria.wilen@fuchs-oil.com 

Nathalie Mönegård

Product Manager Automotive
nathalie.monegard@fuchs-oil.com 

Jan Alm

Product Manager Automotive
jan.alm@fuchs-oil.com 

Kenneth Borin

Product Manager Metalworking
kenneth.borin@fuchs-oil.com 

HSE-Q, Anlegg, Lab, Kommunikasjon

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs-oil.com 

Ulrika Altsten

Plant Director
ulrika.altsten@fuchs-oil.com 

Terese Kalinski

Sr. Manager HSE-Q
terese.kalinski@fuchs-oil.com 

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs-oil.com 

Kontor og anlegg

Hovedkontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Karenslyst allé 8B
0278 Oslo

Kundeservice: 21 99 59 50

Kontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Fanavegen 13
5221 Nesttun

Kundeservice: 21 99 59 50

Produksjonsanlegg

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn
Sverige

Kundeservice

21 99 59 50
Åpningstider:

Man-Fre: 08:00 - 16:00