Hopp til innholdet

FUCHS LUBRICANTS Nordics

Nordisk Ledergruppe

Jonas Palm

Managing Director
jonas.palm@fuchs-oil.com 

Per Norgren

Sr. Director Supply Chain
per.norgren@fuchs-oil.com 

Jan Häger

Director IT
jan.hager@fuchs-oil.com 

Diana Rodriguez

Executive Assistant
diana.rodriguez@fuchs-oil.com 

Charlotta Ericsson

Sr. Director Finance & Control
charlotta.ericsson@fuchs-oil.com 

Fredrik Cederberg

Sr. Director Sales Auto
fredrik.cederberg@fuchs-oil.com 

Daniel Södergren

Director Customer Service
daniel.sodergren@fuchs-oil.com 

Sara Eklund Cravo

Director Human Resources
sara.eklund@fuchs-oil.com 

David Lindquist

Sr. Director Sales Industry
david.lindquist@fuchs-oil.com 

Maria Eklund

Sr. Director R&D
maria.eklund@fuchs-oil.com 

Sales Directors og Kontaktpersoner

Morten Herregården

Sales Director Automotive
morten.herregarden@fuchs-oil.com 

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs-oil.com 

Tore Nilsen

Sales Director Industry
tore.nilsen@fuchs-oil.com 

Ulrika Altsten

Plant Director
ulrika.altsten@fuchs-oil.com 

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs-oil.com 

Hovedkontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Karenslyst allé 8B
0278 Oslo
Norway

Fabrikk & Laboratorium

FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn 
Sverige

Kundeservice

Har du spørsmål om smøremidler, trenger du hjelp eller vil gjøre en bestilling, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med kundeservice.

Du når oss på telefon 21 99 59 50 eller e-post post@fuchs-oil.com. 

Kontakt våre selgere.

Kundeservice

21 99 59 50
Åpningstider:

Man-Fre: 08:00 - 16:00