Hopp til innholdet


Nordisk Ledergruppe

Jonas Palm

Managing Director Nordics
jonas.palm@fuchs.com

Ulrika Altsten

Sr. Director Supply Chain
ulrika.altsten@fuchs.com 

Jan Häger

Director IT
jan.haeger@fuchs.com

Charlotta Ericsson

Sr. Director Finance & Control
charlotta.ericsson@fuchs.com

Fredrik Cederberg

Sr. Director Sales Nordics
fredrik.cederberg@fuchs.com

Daniel Södergren

Director Customer Service
daniel.soedergren@fuchs.com

Sara Eklund Cravo

Director Human Resources
sara.cravo@fuchs.com

Maria Eklund

Sr. Director R&D
maria.eklund@fuchs.com


Sales Directors og Kontaktpersoner

Morten Herregården

MD Norway & Sales Director Automotive
morten.herregarden@fuchs.com

Tore Nilsen

Sales Director Industry
tore.nilsen@fuchs.com 

Åsa Stranger

Manager Marketing
asa.stranger@fuchs.com 

Charlotta Brodin

Laboratory Manager
charlotta.brodin@fuchs.com 

Åsa Perlerius

Sr Quality & Sustainability Manager
asa.perlerius@fuchs.com

Hovedkontor

FUCHS LUBRICANTS NORWAY AS

Fredrik Selmers vei 6
0663 Oslo
Norway

Fabrikk & Laboratorium

Fabrikk & Lab - Fors
FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Vitsåvägen 3
137 41 Västerhaninge
Sverige

Fabrikk- Nynäshamn
FUCHS LUBRICANTS SWEDEN AB

Box 194
Raffinaderivägen
149 22 Nynäshamn 
Sverige

Kundeservice

Har du spørsmål om smøremidler, trenger du hjelp eller vil gjøre en bestilling, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med kundeservice.

Du når oss på telefon 21 99 59 50 eller e-post fse-post@fuchs.com. 

Kontakt våre selgere.

Kundeservice
21 99 59 50
Åpningstider:

Man-Fre: 08:00 - 16:00